Son İletiler

1
Duyurular / Ynt: Ramazan Bayramı VİP/ÇETE/CP/EV Kampanyası
« Son İleti Gönderen: Gökay Demir 01 Haziran 2020, Pazartesi - 00:04 »
Kampanya sonra ermiştir.
2
Duyurular / Ramazan Bayramı VİP/ÇETE/CP/EV Kampanyası
« Son İleti Gönderen: Gökay Demir 24 Mayıs 2020, Pazar - 02:39 »
Merhaba, sevgili oyuncularımız sizlerin oyun içinde ki özelliklerden yararlanabilmeniz için Bayram kampanyası yapmaya karar verdik. Sizinde bu kampanyadan memnun kalacağınızı düşündük ve her bütçeye özel indirimler yaptık, umarım hoşunuza gitmiştir.

Kampanya başlangıç tarihi: 24.5.2020
Kampanya bitiş tarihi: 31.5.2020 23:59'dur.


VİPLER Diamond ve Sponsor VIP'de İndirim!
1-Bronze VIP 10 TL olmak şartı ile 30 günlük süresine +10 gün daha ekleyerek 40 güne uzattık.
2-Silver VIP 20 TL olmak şartı ile 30 günlük süresine +10 gün daha ekleyerek 40 güne uzattık.
3-Gold VIP 30 TL olmak şartı ile 30 günlük süresine +10 gün daha ekleyerek 40 güne uzattık.
4-Sponsor VIP 40 TL olmak şartı ile 50 günlük süresine +15 gün daha ekleyerek 65 güne uzattık.
5-Diamond VIP 65 TL olmak şartı ile 60 günlük süresine +15 gün daha ekleyerek 75 güne uzattık.       

California Point/CP
40 TL ve üzeri ''Califorina Point'' alımlarınız için aldığınız kadarın yarısı bizden hediye. Örneğin: 40/2=20 40 Yerine 60 CP'niz olacaktır. 60/2=30 60 yerine 90 CP'niz olacaktır.

ÖZEL ÇETE
Bu kampanyada özel çetelere 40 TL yerine 30 TL gibi bir ücrete sahip olabileceksiniz. Obje sayısında ise değişiklik yapılmamıştır hala 120'dir.

ÖZEL EVLER
Özel maplı ev: 40 TL yerine 30 TL olmuştur obje sayısı ise 20'dir. (Sadece şehir dışına yaptırabilirsiniz)
Özel mapsız ev: 30 TL yerine 25 TL olmuştur. Şehir içine ev açtırmanız yasaktır. (Sadece şehir dışından istediğiniz bir yere açılacaktır)

Ek olarak:/vmarket ve /vmenu den alınan ürünler kampanyaya dahil değildir.
3
Duyurular / Yurt dışından sunucuya giriş yapamayan oyuncular için !
« Son İleti Gönderen: OvenGod 04 Mayıs 2020, Pazartesi - 14:57 »
Selam YNCNR, son günlerde gerçekleştirdiğimiz ip adres değişimi sonrasında sizlere daha kaliteli ve güvenli bir sunucu şartları sunabilmek adına güvenlik tedbirlerimizi yükselttik ve bu kapsamda yapılan iyileştirme çalışmaları yurt dışına erişim sınırlaması getirmiş bulunuyor. Yurt dışından bağlanamayan oyuncularımız için "vpn" alternatifini sizlere sunuyoruz.

Vpn link:
Kod: [Seç]
https://yadi.sk/d/g2gbZT092GZi3w
Kurulum yapamayanlar için anlatım:

*Kurulum videosunda yer alan adımları eksiksiz yerine getirdiğiniz taktirde vpn programını ücretsiz bir şekilde kullanarak sunucuya giriş yapabilirsiniz.
*Sunucuya her girişinizde vpn programını aktif etmeniz gerekmektedir.
4
Duyurular / Ynt: Dolandırıcılık Hakkında
« Son İleti Gönderen: Gökay Demir 02 Mayıs 2020, Cumartesi - 23:36 »
Ek olarak; İlla ki anlık bir durumda yönetici veya admine ulaşamayabilirsiniz. Bu tür durumda alışverişi tek yapmaya karar verecekseniz lütfen kanıt toplayın F8 tuşu ile ss alın veya bir video programı ile video çekin ki oluşabilecek bir zarar kaybınızı kapatabilelim. Bu sizin yararınıza olacaktır. Tüm oyuncularımıza iyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.
5
Duyurular / Dolandırıcılık Hakkında
« Son İleti Gönderen: NeaL 02 Mayıs 2020, Cumartesi - 23:22 »
Dolandırıcılık Hakkında

Arkadaşlar son dönemlerde piyasaya çıkan ve halen daha devam eden, siz değerli üyelerimizin de dikkatli olması gereken bazı unsurlar mevcut.
Oyuna yeni kayıt olan, düşük skorlu oyuncuların sizlere California Point (CP) satışı için mesajlarını önemsemeyin. Veya bu alışverişi yapacaksanız lütfen ya bir Admin arkadaşımızı ya da Yönetici arkadaşlarımızı oyuna davet edebilirsiniz bu konuda kesinlikle bir çekingenliğiniz olmasın biz bu görevi sizler için yapmak zorundayız.

Bir diğer konu ise şifreleriniz. Yeni Nesil CNR sunucusunda oluşturduğunuz şifreleri lütfen başka bir sunucularda oluşturduğunuz hesaplarda oluşturmayınız, kullanmayınız.

Aynı zamanda oyun içerisindeki sahip olduğunuz evlerinizin şifrelerini, forum hesap şifrelerinizin, oyun içerisindeki hesabınızın şifresini lütfen birbirinden farklı yapınız. Bazı yeni oyuncular bu konularda bir şifrenizi öğrenip ( en basiti evinizin şifresini ) diğer hesaplarınızı da deneyebiliyor.

Bu uyarıları sizlere defalarca yapan Yeni Nesil CNR Yönetim Ekibi olarak kesinlikle şifrelerinizi korumak sizin göreviniz olduğu için hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.
6
Duyurular / Nisan Ayının Enleri
« Son İleti Gönderen: Barbaria 02 Mayıs 2020, Cumartesi - 04:05 »
Merhaba.

Öncelikle birkaç hususdan bahsetmek isterim. Bilenler bilir, bu uygulama 2018 gibi vardı ancak her ayın enlerini, oyuncular kendi arasından seçerdi ve bu durum maalesef gruplaşmaya neden açardı. Bunu rafa kaldırmıştık ve Ocak 2020'de geri getirdik. Bu sefer yönetim olarak ortak karar neticesine vararak, ayın enlerini seçiyoruz ve daha sağlıklı olduğundan gayet eminiz.

Ayın enleri olarak biz en yüksek ene ulaşan oyuncuyu seçiyoruz. Örneğin daha fazla aktif olduğunu düşüncen bir oyuncu vardır ve seçilmemiştir. Bu durumu başarısızlık olarak kesinlikle adlandırmayın. Her oyuncu, bizler için oldukça değerlidir ve daima eşittir. Bu durum için ek bir tölerans vb şeyler hiçbir zaman olmuyor. Sadece verilen ödülün, "ödül" kelimesini kazanması için oyun içi vip, xp gibi ek şeyler sağlıyoruz. Ek olarak da, bir oyuncunun kazandığı eni doğru bulmuyor olabilirsiniz. Herkesin kişisel görüşü farklıdır ve bir durumu, herkese beğendirmemiz/ikna ettirmemiz imkansızdır, bilirsiniz. Bunun için kişisel görüşlerinizi lütfen oyun içinde veya başka yerlerde yansıtarak olumsuz durum çıkarmayın.

Ayın enini kazan oyuncuya discord ve forum üzerinden ranklar sağlanır, oyun içinde ise her ay değişkenlik gösteren ufak çapta hediyeler sağlanır. Bu tamamen bir ay için geçerlidir. Haziran ayına geldiğimiz zaman, Mayıs ayının enleri seçileceği için bu ranklar, sahiplerinden geri alınmaktadır.


4 rank vardır, bunlar bu dönem şu isimlere verilmiştir;
1) En iyi forum üyesi: Bu dönem hiçbir isme verilmemiştir.
2) En aktif oyuncu: @xw.emir D3RB3D3R1877 (Oyun içi 500 XP ancak kendi isteğiyle almadı.)
3) Yardımsever oyuncu: @Abinizsoner _Soner (Oyun içi 10 günlük BRONZE VIP)
4) Örnek Oyuncu: @AbiKusuraBahma (Oyun içi 14 günlük SILVER VIP)


Admin ekibinden hiçbir isime verilmeyen bu ranklar sadece yönetimde aktif olarak çalışmayan kişiler için geçerlidir. (Yani emekli  admin ve emektar olabilir.)


2020 Ocak Ayı: https://yeninesilcnr.net/index.php?topic=25486.0
2020 Mart Ayı: https://yeninesilcnr.net/index.php?topic=26372.0

Spoiler : Rankların görünüşü:
7
Duyurular / Yeni düzenleme
« Son İleti Gönderen: Barbaria 12 Nisan 2020, Pazar - 18:29 »
Merhaba.

Yeni bir değişim ve düzenleme ile beraber, bundan sonra varolan V.I.P. sürecimizi daha da kaliteli hizmete taşıdık. Bundan sonra ininal ile alınacak VIP ödemelerini aşağıda bırakacağımız linkten alıyoruz. Detayları linke tıklayarak okuyabilirsiniz.
Linke gitmek için tıklayınız.
8
Duyurular / YN:CNR İletişim Bilgileri
« Son İleti Gönderen: Backup 12 Nisan 2020, Pazar - 12:09 »
Eposta: mucahit@yeninesilcnr.net
Instagram: yeninesilcnr


*Güncellenecektir.
9
YN:CNR Market / YN:CNR /Market Hakkında Bilgilendirme
« Son İleti Gönderen: Gökay Demir 01 Nisan 2020, Çarşamba - 23:18 »
Merhaba, saygı değer oyuncularımız sizin için forumda bilgi edinmeniz için Oyun içi para,VIP,xp,skor fiyatlarının daha uygun ve menülü hali için bir konu düzenlemek istedim. Forumda aramak ile uğraştırmamak için oyun içine komut ile menüyü kısa ve net bir şekilde anlatan bir bilgi menüsü ekledik, umarım hoşunuza gitmiştir. Bu ayrıncalıklara sahip olmak isteyen üyelerimiz /vipfiyat 'da bulunan İban ve İninal barkod numarasına ödeme yapmaları ve Califorina Point/CP ye sahip olmaları gerekmektedir.

MARKETOyunda satın aldığınız California Point/CP leri oyun içinde /market yazarak üstteki menüyü açıp harcayabilirsiniz. Unutmayın burada hem daha fazla gelirde elde edebilirsiniz umduğunuzdan daha az tabiri caizse zararda edebilirsiniz. /vmarket birazda şans gerektiren bir menümüzdür :) Menüde örneğin 30CP ye 15-50M arası para veriyor bilgi edinmeniz ve aklınızda şüphe bulunmaması için söylüyorum 15M'in altında bir para çıkmaz. 35m 45m gibi bir miktarda çıkabilir. Her şey sizin şansınıza bağlı umarım konum hoşunuza gitmiştir. İyi harcamalar, iyi oyunlar.

10
Duyurular / Ynt: Resmi Instagram Hesabımız
« Son İleti Gönderen: Barbaria 14 Kasım 2019, Perşembe - 15:52 »
Instagram hesabımızda aktif durumdayız. Bizi takip edebilir ve paylaştığımız komik, eğlenceli şeylerden haberdar olabilirsiniz. Öne çıkanlara eklediğimiz "Temsili Şeyler, Soru Cevap serisi, Hayal/Gerçek" gibi şeylere göz atabilir, eğleneceğinizden veya güleceğinizden adımız gibi emin olduğumuzu bildiririz.

Instagram hesabımızda herhangi bir şikayet alınmamaktadır. Ancak sorularınıza cevap verilir veya sorunlarınız için ne gibi adım izleyeceğiniz yönünde üst yönetim ekibi size yardımcı olur.
Instagram hesabı Barbaria ve Backup yönetimindedir.


Instagram hesabımızda attığımız storyler yüksek görüntülemeler elde eder. Temsili şeyler veya soru cevap serisi(öne çıkanlara ekledik) en fazla 120, en düşük 79 görüntüleme elde etti. Gün geçtikçe de artmaktadır. Sonradan izleyenler de oraya yansıtılır. Bugüne kadar attığımız bütün storylerin genel izleme ortalaması 70-75 idir.  (ziyaretçiler bunlara dahil değildir)